GO! Express & Logistics rostlo v roce 2015 téměř o 40%

V GO! Express & Logistics mají důvod ke spokojenosti.

Rok 2015 byl rokem pozitivním, a to jak z hlediska hospodářských výsledků, tak co se týče dynamiky vývoje. "Firma přepravila nejvíce zásilek v historii firmy. Nárůst počtu přepravených zásilek činil 38 % v porovnání s rokem předešlým. Obrat vrostl meziročně o 19%. Hospodářský výsledek (EBIT) vzrostl v porovnání s 2015 o 50%," uvádí Martin Koča, Executive Director firmy GO! Express & Logistics.

Také Managing Director Mgr. Pavla Eretová byla s loňským rokem spokojená: "Radost mi udělal rozvoj společnosti v oblasti e-commerce řešení pro naše klíčové zákazníky jak v rámci národního, tak i mezinárodního systému, a také spuštění nového servisu GO! Ranní doručení. Ve chvíli, kdy firma může ještě v 19:00 vyexpedovat objednávky a následující den mezi 8:00 a 10:00 má již její zákazník zboží k dispozici, získává tak jednoznačně náskok před konkurencí."

V letošním roce se firma GO! Express & Logistics zaměří především na rozvoj svých obchodních aktivit v brněnském regionu, a také pokračuje v rozšiřování spolupráce s e-shopy. V segmentu GO! Commerce chce klientům nabídnout rozšíření služeb i do nesousedních evropských zemí, jako je Velká Británie, Francie, Španělsko, Itálie či Benelux, neboť nabídka řešení nad rámec možností klasických balíkových služeb doposud na trhu chybí.

Galerie (1 fotografie)

transport-logistika.cz, TZ GO! Express & Logistics

Podobné články