Logistika

Úspěch potravinové sbírky? Štědrost dárců, skvělá logistika a rychlá přeprava Raben Logistics Czech

Letošní listopadová Národní potravinová sbírka zajistila přes půl milionu porcí jídla a dalších 41 tun drogistického zboží, které pomohou před Vánoci v domácnostech osamělých seniorů, matek samoživitelek či v azylových domech. Již počtvrté se o rychlý přesun potravin a drogerie z obchodů do potravinových bank a neziskových organizací postarala logistická společnost Raben Logistics Czech.

Hudební nástroje pod taktovkou společnosti DACHSER

Mezinárodní logistický provider DACHSER Czech Republic realizoval přepravu hudebních nástrojů pro Symfonický orchestr Českého rozhlasu. Tympány, kontrabasy, violoncella a další malé i velké nástroje jednoho z nejvýznamnějších hudebních těles u nás se pod velením DACHSERU vydaly na koncert do německého Wiesbadenu.

Prologis Park Wrocław V se opět rozrůstá

Prologis Inc., globální lídr v oblasti logistických nemovitostí, dnes oznámil, že zahájil výstavbu nové budovy o rozloze 16 700 metrů čtverečních ve svém plně pronajatém parku Prologis Park Wrocław V. 6 000 metrů čtverečních její plochy již bylo v rámci první podepsané nájemní smlouvy předpronajato logistickému operátorovi v oblasti letectví.

Finalisté soutěže Exportní cena DHL Unicredit dosáhli loni obratu 21 miliard korun

Soutěž Exportní cena DHL UniCredit pod záštitou agentury CzechTrade zná své vítěze. Letošní finalisté, kteří zaměstnávají více než 7750 lidí na plný úvazek, dosáhli v roce 2017 obratu ve výši 21 miliard korun. Letošní ročník se soustředil v rámci kategorie Exportér teritoria na export do zemí Blízkého východu, do nichž vyváží své výrobky 42 finalistů.

Groupe PSA prodloužila exkluzivní 4PL partnerství se společností Gefco

Prodloužením čtyřletého exkluzivního kontraktu potvrzuje automobilka Groupe PSA důvěru vloženou do společnosti GEFCO. Podpis smlouvy s ročním objemem 550 milion eur stvrzuje vysokou kvalitu poskytovaných služeb v oblasti four-party logistiky (4PL) a potvrzuje čelní příčku společnosti GEFCO v segmentu automobilové logistiky.