Motorismus

Prodej Třídy V Night Edition byl zahájen

Exkluzivní Night Edition Třídy V je k dispozici. Nový speciální model populárního velkoprostorového modelu od Mercedes-Benz vyniká svými sportovními prvky s exkluzivními černými designovými detaily.

Nový Citroen C4 Cactus

Nový C4 Cactus sleduje tradici komfortu značky novým způsobem. Využívá program Citroën Advanced Comfort® a poprvé představuje nové odpružení podvozku s progresivními kapalinovými tlumiči - Progressive Hydraulic Cushions™ - PHC. Ve světové premiéře se u něj objevují sedadla Advanced Comfort z pěny s vysokou hustotou.

BMW X2 mělo českou premiéru

Nové X2 doplňuje řadu X, která bude mít po příchodu X7 v druhé polovině roku již sedm modelů. X2 vychází technicky z X1, je kratší, nižší a má sportovnější charakter.

Ocenění na Solutrans

Součástí veletrhu SOLUTRANS v Lyonu bylo 22. listopadu slavnostní předávání ocenění pro nejlepší vozy v kategorii pick-up, van a truck. Samotný veletrh SOLUTRANS je sice více francouzský jako mezinárodní, ale vzhledem k ruskému embargu se porota rozhodla vyhlásit výsledky až v Lyonu.

Škoda Karoq: špatná zpráva pro konkurenci

První kilometry za volantem nového SUV jsme odkroutili na silnicích na Sicílii a připadali jsme si jako doma. Tamější silnice jsou totiž stejně kvalitní jako ty naše. A někdy i horší, takže o chování podvozku toho víme opravdu hodně. Víme také, jak jezdí tříválec 1.0 i nový čtyřválec 1.5 TSI.

Užitkové vozy Ford dostaly servis i pětiletou záruku zdarma

Legendární dodávka Ford Transit, ale i menší model Transit Custom a jeho osobní verze Tourneo Custom jsou teď na českém trhu ještě atraktivnější. V rámci speciální nabídky k nim nyní zákazník zdarma dostane nejen prodlouženou pětiletou záruku, ale i předepsané servisní prohlídky na pět let!

Trojice novinek od Audi na začátek roku

Audi vstoupí do nového roku se třemi velkými novinkami. Na mezinárodním autosalon NAIAS 2017 (North American International Auto Show) v Detroitu je připravena studie Audi Q8 concept, která je výhledem na budoucí sériově vyráběný model, světovou premiéru oslaví model Audi SQ5 TFSI a poprvé představí veřejnosti nové Audi A5/S5 Cabrio.