Motorismus

AUTOBEST: Opel Combo Life vybojoval titul „Best Buy Car of Europe 2019“

Mezinárodní novinářská porota ankety AUTOBEST rozhodla o držiteli ceněného titulu „Best Buy Car of Europe 2019“ – nejlepší koupí Evropy pro rok 2019 podle odborných novinářů bude nový Opel Combo Life! Na porotu zapůsobil vynikající poměr ceny a užitné hodnoty Opelu Combo Life, který porazil pět silných finalistů: Citroën C4 Cactus, Dacii Duster, Ford Focus, Kiu Ceed, Toyotu Corollu.

Ukaž, jak řídíš a vyhraj nové vozidlo Scania v hodnotě 100 tisíc EUR

Společnost Scania připravila pro řidiče nákladních vozidel všech věkových kategorií soutěž Scania Driver Competitions (SDC) 2018-19. Od 7. listopadu 2018 se mohou řidiči na webu www.scania.cz/sdc registrovat do vědomostního on-line testu. Na základě odpovědí vybereme 7 nejlepších, kteří se kvalifikují do národního finále. To proběhne 27. dubna 2019.

Lexus ES 300h míří do Česka

Lexus již spustil předprodej na svůj nový model ES 300h, který zcela mění zažité vnímání sedanů. Na prvních padesát prodaných vozů je připravena limitovaná nabídka First Edition, díky níž je vůz k dostání se zvýhodněním až 258 000 korun.

Prodej Třídy V Night Edition byl zahájen

Exkluzivní Night Edition Třídy V je k dispozici. Nový speciální model populárního velkoprostorového modelu od Mercedes-Benz vyniká svými sportovními prvky s exkluzivními černými designovými detaily.

Nový Citroen C4 Cactus

Nový C4 Cactus sleduje tradici komfortu značky novým způsobem. Využívá program Citroën Advanced Comfort® a poprvé představuje nové odpružení podvozku s progresivními kapalinovými tlumiči - Progressive Hydraulic Cushions™ - PHC. Ve světové premiéře se u něj objevují sedadla Advanced Comfort z pěny s vysokou hustotou.

BMW X2 mělo českou premiéru

Nové X2 doplňuje řadu X, která bude mít po příchodu X7 v druhé polovině roku již sedm modelů. X2 vychází technicky z X1, je kratší, nižší a má sportovnější charakter.