Motorismus

Prodej Třídy V Night Edition byl zahájen

Exkluzivní Night Edition Třídy V je k dispozici. Nový speciální model populárního velkoprostorového modelu od Mercedes-Benz vyniká svými sportovními prvky s exkluzivními černými designovými detaily.

Nový Citroen C4 Cactus

Nový C4 Cactus sleduje tradici komfortu značky novým způsobem. Využívá program Citroën Advanced Comfort® a poprvé představuje nové odpružení podvozku s progresivními kapalinovými tlumiči - Progressive Hydraulic Cushions™ - PHC. Ve světové premiéře se u něj objevují sedadla Advanced Comfort z pěny s vysokou hustotou.

BMW X2 mělo českou premiéru

Nové X2 doplňuje řadu X, která bude mít po příchodu X7 v druhé polovině roku již sedm modelů. X2 vychází technicky z X1, je kratší, nižší a má sportovnější charakter.

Ocenění na Solutrans

Součástí veletrhu SOLUTRANS v Lyonu bylo 22. listopadu slavnostní předávání ocenění pro nejlepší vozy v kategorii pick-up, van a truck. Samotný veletrh SOLUTRANS je sice více francouzský jako mezinárodní, ale vzhledem k ruskému embargu se porota rozhodla vyhlásit výsledky až v Lyonu.

Škoda Karoq: špatná zpráva pro konkurenci

První kilometry za volantem nového SUV jsme odkroutili na silnicích na Sicílii a připadali jsme si jako doma. Tamější silnice jsou totiž stejně kvalitní jako ty naše. A někdy i horší, takže o chování podvozku toho víme opravdu hodně. Víme také, jak jezdí tříválec 1.0 i nový čtyřválec 1.5 TSI.