Soutěž poprodejních týmů Renault Trucks RTEC – 86 zúčastněných zemí

Třetí ročník soutěže poprodejních týmů Renault Trucks RTEC odstartoval.

1 642 týmů z 86 zemí od ledna poměřuje své znalosti v písemných testech s cílem zajistit si místo ve velkém finálovém klání, které se pro 24 nejlepších týmů uskuteční 19. června v Lyonu. RTEC sdružuje ty nejlepší profesionály z distribuční a servisní sítě Renault Trucks.

Třetí ročník soutěže poprodejních týmů RTEC, která je určená mezinárodní distribuční a servisní síti Renault Trucks, je v plném proudu.
6 134 účastníků z 86 zemí, tvořící 1 642 týmů, se přihlásilo do první části soutěže, aby se utkalo o titul "Nejlepší poprodejní tým Renault Trucks“. Do soutěže se letos nově zapojily týmy z Kuby, Chile a Indonésie.
RTEC je soutěží, která kombinuje sérii teoretických a praktických testů a vyzdvihuje znalosti a dovednosti nejlepších poprodejních profesionálů z mezinárodní sítě Renault Trucks. Soutěž dává příležitost vyzdvihnout hodnoty Renault Trucks:

- Závazek vůči značce, kterou účastníci celosvětově reprezentují

- Týmová práce - Renault Trucks podporuje kolektivní práci a solidaritu

- Rozvoj dovedností - RTEC si klade za cíl prověřit a zlepšit znalosti svých týmů prostřednictvím technických a teoretických otázek.

- Uznání poprodejních týmů, které se každodenně snaží splňovat požadavky zákazníků a zlepšovat image naší značky.

Soutěž RTEC tvoří tři části:
- Dvě písemná kola, během nichž poprodejní týmy Renault Trucks musí zodpovědět dvě série čítající 35 otázek zaměřených na ověření a rozvoj technických dovedností, znalost postupů Renault Trucks a řízení vztahů se zákazníky.
- Mezinárodní finále, které se uskuteční 19. června v Lyonu, kde změří své dovednosti 24 nejlepších týmů v rámci praktických testů v reálných podmínkách a ten nejlepší z nich získá titul "Nejlepší poprodejní tým Renault Trucks".

Galerie (2 fotografie)

transport-logistika.cz, TZ Renault Trucks