Lucie Eliáš je novou personální ředitelkou ve společnosti C.S.CARGO

Novou personální ředitelkou společnosti C.S.CARGO se stala Lucie Eliáš. Na této pozici má na starosti nábor nových zaměstnanců, systém benefitů a celkové posílení interní komunikace.

Kromě zintenzivnění náboru nových zaměstnanců bude Lucie Eliáš zodpovědná především za rozvoj systému zaměstnaneckých benefitů, zlepšení interní komunikace a celkové sjednocení personální agendy.

„Lucie Eliáš k nám přichází s bohatými zkušenostmi v oblasti personalistiky. Věřím, že se jí u nás bude dobře pracovat a že obohatí naše personální oddělení o nové nápady a aktuální trendy,“ říká Aleš Willert, generální ředitel skupiny C.S.CARGO.

Lucie Eliáš dříve působila ve společnosti MEDICON, kde zajišťovala nábor a hodnocení zaměstnanců, školení či rozvoj benefitů. Jako personální ředitelka působila celkem šest let také ve společnostech G4S a TeamPrevent-Santé.

Své vzdělání v oboru bezpečnostní management ve veřejné správě na Policejní Akademii ČR uplatnila také jako ředitelka bezpečnosti informací v soukromé bezpečnostní společnosti M2C a též na Ministerstvu vnitra ČR. Zajímá se především o oblast ochrany osobních informací, která je v současné době velice diskutovaným tématem. Tomuto oboru se nyní věnuje i na Ústavu práva a právní vědy při studiu MBA.

Společnost C.S.CARGO klade při náboru důraz na kvalitu a profesionalitu pracovníků. Má proto vypracovaný systém zaškolování a začleňování nových zaměstnanců. Jako jedna z prvních dopravních a logistických společností se zaměřila také na nábor řidiček. 

transport-logistika.cz, TZ C.S.CARGO