Mark Engelen novým ředitelem oddělení Key Account Managementu pro severozápadní Evropu společnosti Kögel BeNeLux B. V.

Mark Engelen od února 2019 přichází k výrobci přípojných vozidel z Burtenbachu jako ředitel oddělení Key Account Managementu pro severozápadní Evropu u společnosti Kögel BeNeLux B. V. se sídlem ve Zwolle a přináší s sebou bohaté zkušenosti z logistiky a odbytu.

Na nově zřízené pozici se bude pan Engelen starat o významné zákazníky v regionu severozápadní Evropy a bude podléhat přímo jednateli společnosti Kögel Josefu Warmelingovi. Pan Engelen, 55letý rozený Nizozemec, u svého nového zaměstnavatele oceňuje především širokou škálu produktů a „fantastické nasazení“ zaměstnanců společnosti Kögel.

Skupina Kögel založila společnost Kögel BeNeLux B. V. se sídlem a provozními prostory v nizozemském městě Zwolle v roce 2017. Od té doby jsou zde zákazníkům k dispozici nová i ojetá vozidla a služby, jako např. financování, leasing a telematika. I to je nové pole působnosti pana Marka Engelena, ředitele oddělení Key Account Managementu pro severovýchodní Evropu. Přichází z velké nizozemské spediční společnosti s mezinárodní působností. V tomto logistickém podniku pracoval přes 18 let. Prvních deset let v operativním managementu a posléze v oblasti Key Account Managementu. Předtím byl osm let jednatelem mezinárodně aktivní společnosti na výrobu náprav pro přípojná vozidla. Ještě předtím pracoval dva roky jako regionální manažer a v oddělení Key Account Managementu, odbytu a marketingu u jistého známého menšího výrobce návěsů.

Mark Engelen má ze svého nového pracovního místa radost a říká: „Skvěle vyvinutý sortiment a fantastické nasazení „rodiny“ Kögel mě ohromně motivují a dodávají mi víru ve velký úspěch.“

„S touto novou posilou poskytujeme svým zákazníkům ve státech Beneluxu další zkušenou kontaktní osobu a pomáháme uspokojovat stoupající poptávku po návěsech značky Kögel na místě,“ říká Josef Warmeling, jednatel společnosti Kögel. „V Markovi Engelenovi jsme na tuto pozici získali zkušeného odborníka.“

transport-logistika.cz, TZ Kögel