Výrobce svítidel Ligman Lighting vstoupil na evropský trh

Společnost Colliers International oznamuje, že její průmyslové oddělení vyjednalo pro renomovaného thajského výrobce osvětlovacích systémů Ligman Lighting výstavbu výrobní haly na míru.

Závod na celkové ploše 6 252 metrů čtverečních (z toho 4 354 metrů čtverečníchprůmyslových prostor a 1 898 metrů čtverečníchkanceláří) vznikl v rámci VGP Parku Ústí nad Labem.

Thajci příchodem do České republiky zároveň uskutečnili svůj vstup na evropský trh a nový provoz se stává základnou pro případné další pokračování jejich expanze. Součástí haly P2 je krom výrobních a kancelářských prostor také rozsáhlý showroom představující ukázky originálních a inovativních řešení, jež Ligman Lighting nabízí svým zákazníkům.

„Jednání s thajskou stranou probíhala od loňského podzimu a k zahájení provozu nové haly došlo letos v dubnu. Těší nás, že se nám podařilo projekt úspěšně uskutečnit v řádu několika měsíců, přesně na míru specifikacím klienta,“ uvedlaSilvie Marešová, Associate v oddělení průmyslových nemovitostí,jež za Colliers International projekt pro Ligman Lighting realizovala. „Lokalita areálu v bezprostřední blízkosti dálnice D8 spojující Prahu a Drážďany je další výhodou a důvodem, proč se klient na základě našeho doporučení pro VGP Park Ústí nad Labem v Přestanově rozhodl,“ dodala.

 

Společnost Ligman Lighting navrhuje, vyrábí a distribuuje vysoce kvalitní osvětlení jak do interiérů, tak exteriérů. Nabízí kompletní produktovou řadu čítající přes 400 typů svítidel, která se používají ve více než 60 zemích světa. Kromě Thajska má zastoupení v USA, odkud pokrývá trhy v Kanadě, Mexiku a Karibiku, nová česká pobočka je jejím prvním evropským výrobním závodem.


Galerie (1 fotografie)

transport-logistika.cz, TZ Colliers International