ZPRÁVY

Balikobot.cz: Stále rosteme

Nezávislá služba přímého napojení na dopravce získala za poslední rok další stovky nových uživatelů. Rychlý přehled o tom, jak a komu Balíkobot usnadňuje práci, nám poskytl obchodní ředitel Pavel Kročák.

Proražené pneumatiky zpomalily vedoucí kamion

Opět si jeli pro pódium, ale proražené pneumatiky je zastavily. Posádka severočeského kamionu s roudnickým palubním mechanikem přijela cílem 2. etapy Maroko Desert Challenge na desáté pozici.

Neplaťte zbytečně pokuty

Společnost DC NEST připravila pro řidiče kamionů mobilní aplikaci bluTacho, která by jim měla výrazně usnadnit život. Měl by to být takový jejich poradce, kde najdou všechny důležité informace od 561 až po videa, jak třeba ovládat tachograf.

Renault Trucks C 460 XLOAD pro Dittrich Trans s.r.o.

Dva Renault Trucks C 460 XLOAD s nástavbou pro domíchávač betonu Putzmeister rozšiřují flotilu společnosti Dittrich Trans, s.r.o. Jde o vůbec první podvozky speciálně zkonstruované v odlehčeném provedení, řadící se mezi nejlehčí na trhu, které bude provozovat český dopravce.

CBRE: Delmart otevírá prodejnu v OC Letňany

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, zprostředkovala pronájem prodejny potravin DELMART v Obchodním centru Letňany. V přízemní prodejně o rozloze téměř 500 m2 najdou zákazníci obchod s potravinami a bistro se salátovým barem. Jedná se už o osmou pobočku společnosti, která čerstvé a kvalitní potraviny na českém trhu prodává od roku 2014.

Oficiálním autobusem Českého hokeje se stala Scania

V rámci kempu v Edenu se česká hokejová reprezentace chystá na závěrečnou fázi přípravy na mistrovstvím světa, v níž se utkají před domácím publikem s Rakouskem ve Znojmu, s Německem v Karlových Varech a tradičními soupeři Euro Hockey Tour při Carlson Hockey Games v Brně.

Operativní leasing na pneu

Společnost Euromaster zajišťuje kompletní péči o pneuhospodářství, a to jak dopravním firmám, tak i osobním fleetům. Vrcholem jejich služeb je PPK - Price per kilometre, což se dá přirovnat k full service operativnímu leasingu na auta. Dopravce totiž platí určitou částku za ujetý kilometr.