ZPRÁVY

Přijedeme, zkontrolujeme, vyměníme

Společnost EUROMASTER zajišťuje dopravcům prostřednictvím své sítě partnerských pneuservisů komplexní servis pneumatik. Základem služeb je správná péče o ně, kterou zajišťují přímo u zákazníka mobilní i servisy. Vyzkoušeli jsme si, jak takový servis funguje.

Ochrana cyklistů a chodců v městském provozu

Počet smrtelných dopravních nehod s účastí těžkých nákladních vozidel klesá. Výzkum společnosti Volvo však ukazuje, že obdobný pokles nelze vysledovat u nehod s účastí cyklistů a chodců.

Lacko jede na Nürburgring obhajovat titul mistra Německa!

Před účastníky mistrovství Evropy tahačů je tento víkend první vrchol letošní sezony v podobě závodu na slavném Nürburgringu. Na čtvrtého muže průběžného pořadí a obhájce titulu Adama Lacka čeká obhajoba tří loňských prvenství.

Dvě pódiová umístění pomohla Lackovi k cestě vzhůru!

Úřadující mistr Evropy Adam Lacko může nakonec z Maďarska odjíždět spokojený. Po sobotním vítězství a nedělním třetím místě se posunul na čtvrtou pozici před Sashu Lenze. Oly Janes svůj druhý víkend v evropském šampionátu doslova protrpěl.

Buggyra chce na Slovensku vyhrát

Po Itálii, Maďarsku a Německu zavítá tento víkend mistrovství Evropy tahačů podruhé na Slovensko. Na Slovakiaringu lze očekávat, vzhledem k dosavadnímu vývoji šampionátu, tvrdé boje. Doufejme, že se šťastným koncem pro Buggyru.

Zásilkovna připravuje službu celní most

Zásilkovna, přední česká logistická společnost, připravuje spuštění služby celního mostu. Celní most bude primárně určen pro e-shopy, kterým výrazně zjednoduší prodej jejich zboží do zemí mimo Evropskou unii. Prvním e-shopem, který bude novou službu využívat, je Alensa, lokální lídr v prodeji kontaktních čoček působící ve 29 zemích Evropy, kam ročně rozešle přes 1 milion zásilek. Celní most bude spuštěn ještě v letošním roce.