Zářijový veletrh užitkových vozidel NUFAM v německém Karlsruhe se rychle plní

Výstavní plocha na NUFAMu - Veletrhu užitkových vozidel (26. - 29. září 2019) nebyla nikdy rezervována tak rychle, jak tomu bylo v letošním nadcházejícím šestém ročníku. Pět měsíců před tím, než začne další NUFAM, bylo závazně rezervováno více než 90 procent prostoru ve čtyřech halách a v rozsáhlém venkovním areálu. Čtyřista vystavovatelů, z nichž mnozí jsou klíčoví hráči, opět promění veletržní centrum Karlsruhe na místo setkání profesionálů z oblasti užitkových vozidel.

Šestý ročník výstavy NUFAM přivítá cca 400 vystavovatelů, z toho 70, kteří budou vystavovat poprvé. Kromě toho se mnozí dlouholetí vystavovatelé rozhodli rozšířit své stánky. Neustále rostoucí počet vystavovatelů a zejména silná poptávka po velkých stáncích přiměly projektový tým optimalizovat uspořádání výstavní plochy. „Kromě budování vztahů s vystavovateli veteránů klademe velký důraz také na to, abychom do NUFAMu přilákali významné hráče v oboru. Nejen, že nadcházející akce bude hostit více vystavovatelů než kdy jindy, ale 25 procent těchto firem se představí na NUFAMu poprvé. Abychom zajistili prostor pro další vystavovatele, optimalizovali jsme naše stravovací a další speciální prostory tak, aby vyhovovaly novým vystavovatelům,“uvádí ředitel projektu NUFAM Jochen Bortfeld.

Na místě budou zastoupeni velcí hráči z branže automobilů a nástaveb. Vystavovatelé na NUFAMu prezentují celé spektrum produktů a služeb v oblasti užitkových vozidel. Veletrhu se účastní značky jako DAF, Daimler, IVECO, MAN a Scania. Budou zde zastoupeny společnosti jako Kässbohrer, Dautel, Schwarzmüller, Kögel a Humbaur. Mezi výrobci nástaveb budou vystavovat klíčoví hráči jako Fahrzeugwerk Bernard Krone, Lamberet Deutschland a BENALU SAS.

Philipp Klause, obchodní ředitel společnosti LAMBERET Deutschland GmbH, komentuje debut své společnosti na NUFAMu: „Význam veletrhu NUFAM v posledních letech neustále roste. Jako mezinárodní výrobce kvalitních chladících vozidel plánujeme specializovaným návštěvníkům ukázat mnoho inovativních řešení pro přepravu chlazeného nebo zmrazeného nákladu. Kromě chladicích a mrazírenských nástaveb a chladírenských návěsů značky Lamberet představíme také naše chladírenské přepravníky značky Kerstner. Chceme především využít NUFAM k vyvolání zájmu o naše produkty, k navázání nových kontaktů a seznámení se s potenciálními novými zákazníky.

Mnoho vystavovatelů bude mít v roce 2019 na veletrhu NUFAM nebývale prostorné stánky. Ve stánku o celkové ploše 300 metrů čtverečních bude zastoupen například specialista na výrobu vozidel Hofmeister & Meincke.
MAN se například představí na celkové ploše 1500 metrů čtverečních, tedy více než ztrojnásobí velikost svého prostoru. Společnosti BPW, Titgemeyer Group a WM SE se rovněž rozhodly výrazně rozšířit své stánky. Venkovní areál NUFAM bude také rozšířen. Kromě Městské míle, kde budou vystavena užitková vozidla pro použití ve městech, se zaměří především na nakládací jeřáby. V expozicích firem jako Palfinger, ATLAS, Hiab, HMF a mnoha dalších vystavovatelů bude vystaveno celé spektrum technologie jeřábů. Pro návštěvníky bude také připraven nový Demo park, kde si budou moci vyzkoušet vybrané exponáty.

transport-logistika.cz