Pojďte s námi do roku 2020!

Přichází závěr roku a s rokem 2019 se loučíme s akcí - motivační akční nabídkou pro klienty, kteří zvažují v roce 2020 větší objem propagace a informací. Předpovědi pro rok 2020 se různí - někteří předpovídají snížení ekonomické výkonnosti, jiní zase předpovídají v logistice a dopravě růst.

V oblasti intralogistiky, digitalizace a automatizace nejsou důvody na skeptické prognózy. Oblast logistiky bude i v roce 2020 enormně růst a množství novinek nás čeká i v dopravě. Další rok proto bude informačně velmi přitažlivý a my budeme při tom! Měsíčně v časopise TRANSPORT a LOGISTIKA CZ a denně online na webportálu www.transport-logistika.cz Vás budeme pravidelně informovat o dění v logistice i v dopravě. 

Pro propagaci Vašeho podnikání Vám nabízíme některé z variantů akční nabídky, která platí do 15.1. 2020! Stáhněte si ji ZDE. Nabízíme témata a termíny, které Vám vyhovují. Ich přehled naleznete ZDE. 

Na mediálním trhu se často stává, že je pro klienty, inzerenty či agentury náročné porovnat postavení jednotlivých médií na trhu. Nechali jsme si proto podle reálných ukazatelů statisticky porovnat vybrané časopisy. Vybrali jsme ty, které se věnují dopravě alogistice na českém a slovenském trhu a porovnali jejich výkonnost.

Jaká je výkonnost medií v ČR a SR
Zprůměrovali jsme tři srovnatelné parametry - počet stran, počet článků/informací a počet inzerátů. Z prvních dvou parametrů lze určit, kdo poskytuje jaký rozsah a obsah informací. Třetí parametr hovoří o výkonnosti ekonomické a hlavně o tom, komu klienti a agentury nejvíce důvěřují. Z daného přehledu vyplývá, že na česko-slovenském trhu v oblasti dopravy a logistiky jsou nejvýkonnější časopisy TRANSPORT a LOGISTIKA v české a slovenské verzi.

"Vybudovali jsme také v České republice výborný pracovní tým s kvalitními odborníky a plníme i důležitou roli omlazení týmu. To považuji za velmi důležité z hlediska další perspektivy těchto časopisů a weportálů," říká jednatel a vydavatel Viliam Bujna. A pokračuje: "V osobě šéfredaktora českého vydání Michala Štengla a šéfredaktora slovenského vydání Martina Miksu máme personálně významnou výhodu na obou trzích, oba jsou členy významných mezinárodních jury a dělají dobré jméno České republice a Slovensku také v zahraničí." Celé srovnání časopisú naleznete ZDE.

transport-logistika.cz

Podobné články