Portál magazínu Transport a Logistika zameraný na motorizmus, dopravu a logistiku

03. 07. 2017

Gebrüder Weiss: Zahájen provoz vlastní společnosti v USA

Celosvětově jednotné služby pod jednou společnou značkou: tak zní strategie logistické společnosti Gebrüder Weiss. Po založení nejrůznějších poboček v Německu, Číně, Hongkongu a v Singapuru v první polovině roku si nyní společnost stanovila další cíl a oznámila založení vlastní organizace v USA. Od 3. července zahájí pod značkou Gebrüder Weiss svou činnost dalších pět poboček: Atlanta, Boston a Los Angeles budou 100 % převedeny z bývalé americké joint venture. Dvě další pobočky společnost otevře v New Yorku a v nové centrále společnosti Gebrüder Weiss USA v Chicagu. V USA najde v těchto pobočkách práci přibližně 100 zaměstnanců.
 
Kromě různých logistických služeb s hlavním zaměřením na leteckou a námořní přepravu bude společnost Gebrüder Weiss v těchto nových pobočkách nabízet také specifická logistická řešení. Spektrum služeb bude sahat od skladování zboží a lokální distribuci až po řešení e-commerce včetně systémů internetového obchodu. Společnost má zájem v nových pobočkách postupně rozvíjet také služby týkající se oborové expertízy, zejména v oblasti automotive a high tech.
 
„Kombinujeme globální společnou síť s vysokou mírou lokálního know how. V nových pobočkách bychom chtěli touto koncepcí upevnit postavení poskytovatele logistických služeb service excellence," říká Heinz Senger-Weiss, člen představenstva společnosti Gebrüder Weiss. S řadou zákazníků jsme mohli rozvíjet jednotná logistická řešení na globální úrovni již v minulých letech. Tuto nabídku by chtěla společnost Gebrüder Weiss ještě více zintenzivnit a dále rozvíjet společně se zadavateli. „Nezávislá a silná přítomnost v USA má pro nás enormní strategický význam,“ říká Senger-Weiss. Centrální logistické uzly světa
 
Společnost Gebrüder Weiss se nadále rozšiřuje také v čínských obchodních centrech: Nedávno otevřené pobočky v Hongkongu a v Šen-čenu doplní od 1. července reprezentační kancelář v Čan-ťiangu na jihu ekonomicky silné provincie Kuang-tung. Během tohoto léta dojde ještě k otevření další kanceláře ve městě Kanton. V Německu budou pobočky pro
leteckou a námořní přepravu v Hamburku a ve Frankfurtu rozšířeny ještě o kancelář na letišti v Düsseldorfu. V průběhu roku otevře logistická společnost dvě další kanceláře v Mnichově a ve Stuttgartu. Společnost Gebrüder Weiss tak pokrývá nejdůležitější světová překladiště. Celosvětovou síť poboček a služeb najdete na webových stránkách společnosti: www.gw-world.com.

transport-logistika.cz, TZ Gebrüder Weiss

Diskusia k článku

  • Zatiaľ neboli vložené žiadne komentáre Zatiaľ neboli vložené žiadne komentáre