Portál magazínu Transport a Logistika zameraný na motorizmus, dopravu a logistiku

Auto aktuality

Nový Citroen C4 Cactus
19. 03. 2018

Nový Citroen C4 Cactus

Nový C4 Cactus sleduje tradici komfortu značky novým způsobem. Využívá program Citroën Advanced Comfort® a poprvé představuje nové odpružení podvozku s progresivními kapalinovými tlumiči - Progressive Hydraulic Cushions™ - PHC. Ve světové premiéře se u něj objevují sedadla Advanced Comfort z pěny s vysokou hustotou.

Ocenění na Solutrans
25. 11. 2017

Ocenění na Solutrans

Součástí veletrhu SOLUTRANS v Lyonu bylo 22. listopadu slavnostní předávání ocenění pro nejlepší vozy v kategorii pick-up, van a truck. Samotný veletrh SOLUTRANS je sice více francouzský jako mezinárodní, ale vzhledem k ruskému embargu se porota rozhodla vyhlásit výsledky až v Lyonu.

Škoda Karoq: špatná zpráva pro konkurenci
13. 10. 2017

Škoda Karoq: špatná zpráva pro konkurenci

První kilometry za volantem nového SUV jsme odkroutili na silnicích na Sicílii a připadali jsme si jako doma. Tamější silnice jsou totiž stejně kvalitní jako ty naše. A někdy i horší, takže o chování podvozku toho víme opravdu hodně. Víme také, jak jezdí tříválec 1.0 i nový čtyřválec 1.5 TSI.

Užitkové vozy Ford dostaly servis i pětiletou záruku zdarma
26. 01. 2017

Užitkové vozy Ford dostaly servis i pětiletou záruku zdarma

Legendární dodávka Ford Transit, ale i menší model Transit Custom a jeho osobní verze Tourneo Custom jsou teď na českém trhu ještě atraktivnější. V rámci speciální nabídky k nim nyní zákazník zdarma dostane nejen prodlouženou pětiletou záruku, ale i předepsané servisní prohlídky na pět let!

Trojice novinek od Audi na začátek roku
19. 01. 2017

Trojice novinek od Audi na začátek roku

Audi vstoupí do nového roku se třemi velkými novinkami. Na mezinárodním autosalon NAIAS 2017 (North American International Auto Show) v Detroitu je připravena studie Audi Q8 concept, která je výhledem na budoucí sériově vyráběný model, světovou premiéru oslaví model Audi SQ5 TFSI a poprvé představí veřejnosti nové Audi A5/S5 Cabrio.