Portál magazínu Transport a Logistika zameraný na motorizmus, dopravu a logistiku

13. 06. 2018

Třetí nejlepší evropský servisní tým Scania je z Jihlavy

Velikostí sice patří k těm menším, ale servis Scania v Jihlavě aktuálně dosahuje velkých výsledků. V národním finále soutěže TOP TEAM se nejprve stal nejlepším v ČR a následně se v evropském finále v italském Trentu dostal do TOP3. „Určitě mohu říct, že je to velký úspěch, kterého jsme dosáhli navzdory velikosti našeho servisu,“ říká Michal Šilhavý, pod jehož vedením servis v Jihlavě funguje již devátým rokem.
 
Tým z Vysočiny ve složení Pavel Vrzal, Miloš Motyčka, Karel Valenta, Jaroslav Mareš a Jan Nováček se sice do evropského finále probojoval poprvé, ale v konkurenci nejlepších mechaniků z dalších devíti zemí si vedl skvěle. Pracovníci servisu Scania v Jihlavě prokázali v odhalování a odstraňování závad na nákladních vozidlech a autobusech Scania své znalosti a porazili i mnohem zkušenější týmy například z Německa a Švédska. „Jsem na ně hrdý. Stejně jako každý den ve svém zaměstnání i na této soutěži pracovali poctivě a s velkým nasazením,“ dodává Šilhavý.
 
 
Třetí místo tak jen potvrzuje kladné hodnocení zákazníků, kteří navštěvují servis Scania v Jihlavě. Ten patří dlouhodobě k nejoblíbenějším. Michal Šilhavý pro to má vysvětlení: „zákazník je pro nás rovnocenným partnerem a je vždy na prvním místě!“
 
Na video z evropského finále soutěže TOP TEAM, zachycující počínání všech 3 týmů z regionu Scania CER (Česká republika, Slovensko, Maďarsko), se můžete podívat po kliknutí na tento odkaz.
 
Výsledky:
1.     Rakousko
2.     Itálie
3.     Česká republika (Scania CER)
4.     Maďarsko (Scania CER)
5.     Německo
6.     Turecko
7.     Ukrajina
8.     Švédsko
9.     Slovensko (Scania CER)
10.Irsko

transport-logistika.cz, TZ Scania

Diskusia k článku

  • Zatiaľ neboli vložené žiadne komentáre Zatiaľ neboli vložené žiadne komentáre