Portál magazínu Transport a Logistika zameraný na motorizmus, dopravu a logistiku

22. 09. 2017

500. vozidlo DAF dodané do Jordánska

Společnost DAF dodala do Jordánska své 500. vozidlo. To je více než pouhý milník, protože výrobce nákladních vozidel z Eindhovenu působí na jordánském trhu teprve od roku 2014. Dodání tahače DAF CF85 4 x 2 Euro 3 potvrzuje pozici společnosti DAF Trucks v Jordánsku, kde se tento nizozemský výrobce stal jedničkou na trhu s podílem přes 25 %.
 
500. dodané vozidlo je součástí objednávky 50 vozidel od společnosti Euro Shipping Services (ESS) v Ammánu. Společnost ESS je velký intermodální přepravce, který se specializuje na dopravu, zasilatelství, přepravu kontejnerů a všeobecného nákladu, leteckou nákladní dopravu a skladování.
 
S 50 novými vozidly dodanými společností DAF se společnost ESS snaží těžit z rostoucí poptávky po přepravě v Jordánsku. Rozhodnutí zvolit DAF CF85 není náhoda, jak říkají vlastníci ESS Issam Sacca a Mahmoud Omran: „Vozidla DAF jsou mimořádně efektivní s ohledem na spotřebu paliva, což je jedním z důvodů, proč mají neuvěřitelně příznivé celkové náklady na provoz a vlastnictví. Rovněž s ohledem na bezpečnost, spolehlivost a robustnost je DAF CF85 bezpochyby vozidlo, které chceme přidat do našeho fleetu 90 vozidel. Přitom máme velkou důvěru v poprodejní podporu a doplňkové služby poskytované místním dealerem DAF, Manaseer.“
 
Pro oblasti s těžkým terénem, jako je Střední východ, vybavuje společnost DAF svá vozidla kromě jiného odolnou poháněcí soustavou, zesílenými nápravami a jejich zavěšením, naddimenzovaným chladicím systémem a speciálně přizpůsobeným sáním vzduchu.
 
„Jízdní podmínky v zemích, jako je Jordánsko, mohou být často velmi náročné – a proto přizpůsobujeme naše nákladní vozidla tamnímu provozu,“ říká Michiel Kuijs, generální ředitel prodeje. „Naše silné stránky ocení provozovatelé bez ohledu na to, kde se nachází: maximální doba provozuschopnosti a nízké náklady na servis a údržbu při nejnižších možných celkových nákladech na provoz a vlastnictví. Není náhodou, že jsme se za 4 roky stali vedoucí společností na trhu v Jordánsku. Trh pro 16tunová a těžší vozidla je okolo 600 vozidel a společnost DAF již získala na tomto trhu podíl více než 25 %.“

transport-logistika.cz, TZ DAF Trucks

Diskusia k článku

  • Zatiaľ neboli vložené žiadne komentáre Zatiaľ neboli vložené žiadne komentáre