Portál magazínu Transport a Logistika zameraný na motorizmus, dopravu a logistiku

18. 07. 2017

Pan Michal Šlajs jmenován jednatelem společností PACCAR Financial CZ a PACCAR Financial Slovakia

Michal Šlajs začal pracovat ve společnosti PACCAR Financial CZ na pozici generálního ředitele, kterou zastával od založení společnosti v listopadu 2013. Když zde v říjnu, ještě před oficiálním založením, nastoupil, byl vlastně prvním a jediným zaměstnancem. Kromě příprav na založení společnosti připravil a adaptoval za první dva měsíce smluvní dokumentaci pro operativní i finanční leasing pro český trh. Úspěšnou kariéru ve společnosti PACCAR Financial CZ zahájil Michal Šlajs podpisem historicky prvních šesti leasingových smluv 20. prosince 2013, první zaměstnanci nastoupili do společnosti až v lednu 2014.
 
Na základě úspěšného startu značkového financování v České republice stál Michal Šlajs rovněž u zrodu společnosti PACCAR Financial Slovakia, která odstartovala svoji činnosti na Slovensku v roce 2015. Již dva měsíce od založení společnosti zde uzavírali první leasingové smlouvy pro slovenské zákazníky. Obě společnosti mají nyní 18 zaměstnanců a jsou hlavními partnery pro financování vozidel značky DAF v České i Slovenské republice. Další novou výzvou pro PACCAR Financial je převzetí remarketingu všech použitých vozidel DAF v rámci obou zemí. Cílem je nabídnout našim zákazníkům kvalitní použitá vozidla prostřednictvím dealerské sítě DAF včetně značkového financování a prodloužené záruky First choice.
 
Hlavním krédem jednatele společností PACCAR Financial CZ a PACCAR Financial Slovakia Michala Šlajse je budování dlouhodobých vztahů se zákazníky značky DAF a nabídka na míru šitých komplexních řešení ve spolupráci se zastoupením značky DAF a sítí autorizovaných dealerů. „Operativní leasing včetně integrovaného servisního balíčku DAF a pojištění je náš dlouhodobě nejúspěšnější finanční produkt, díky němuž se naši zákazníci mohou plně věnovat svému podnikání,“ dodává na závěr Michal Šlajs.
 
 

transport-logistika.cz, TZ DAF TRUCKS

Diskuze k článku

  • Doposud nebyli vloženy žádne komentáře Doposud nebyli vloženy žádne komentáře