Portál magazínu Transport a Logistika zameraný na motorizmus, dopravu a logistiku

Databáza firiem z oblasti dopravy a logistiky

Pridať firmu do databázy firiem Transport.sk
Ing. Lukáš Křenek - Paluon

Ing. Lukáš Křenek - Paluon

www.paluon.webnode.cz

Dopravní controlling (tj. zpracování, kontrola a analýza provozních dat v silniční nákladní dopravě, tvorba výpočetních sestav, databází a grafů) a poradenství. Zasílatelství a obstarání skladování zboží (suché, chlazené nebo mražené) na území České republiky a Slovenska.

 

Hegelmann Expres GmbH

Hegelmann Expres GmbH

hegelmann-express.de

Hegelmann Group je neustále rostoucí logistická společnost s rostoucí poptávkou po kvalifikovaných prepravcich. Hegelmann nabízí naprosto spravedlivý systém odměňování, jakož i celoroční využití Vasich nákladních automobilů. Pladba je zarucena v domluveny den na Vasem uctu.Usilujeme o duveru mezi prepravcem a nami,tudiz vyplacime Vase penize v domluveny den. Podívejte se na naši nabídku a zahajte ziskovou spolupráci s námi na Vaší straně. Naše nabídka: Cena za Km až do výše € 1,05 / km (naloženého nebo prázdného) bez. Ferry a tunel Flexibilní turné,použití DE-FR-AT-BENELUX UK Vysoké mezinárodní počty najetych kilometrů Volitelné platební podmínky 7-45 dnů Platby v hotovosti možné Služby v angličtině, ruštině, rumunském, polském, českém, atd. Tankovací karty DKV Full - Service Trailer paketu na km-base CMR pojištění s vypořádáním Máte zájem o technickou podporu na BAB5 pneumatiky / brzdy / kontrola / Odtahová služba / TÜV / 24h pohotovostní služba Naše požadavky: Euro 5/6 nákladní auta ADR License EU CMR pojištění min. € 100,000 události Řidiči s mezinárodními zkušenostmi po EU, ochota ke spolupráci Už jsme vzbudili Váš zájem? Tak pište na adresu : info@hegelmann-express.de Nebo volejte: + 49 (0) 7251/366 34

ERC Logistik GmbH

ERC Logistik GmbH

http://www.erc.at/

ERC Logistik GmbH bola založená v roku 2004. Werner Sitzman a jeho 20 ročné skúsenosti a pošetné kontakty so zákazníkmi prienisli firme značný úspech. V krátkej dobe sa podarilo vyťažiť viac než 20 vozidiel do krajín EÚ. Spoločnosť kladie dôraz na poctivosť, spoľahlivost a komunikáciu. Cieľom je rýchlo a hlavne svedomito spracovávať všetky druhy požiadaviek našich zákazníkov.

SKZ trans

SKZ trans

www.skztrans.cz

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava, přeprava kusových a paletových zásilek, přeprava ADR, logistické služby.